אודותינו

 
משרדו של רו"ח מינס ארז מעניק זה זמן רב שירותי ראיית חשבון כוללים ומקיפים לעסקים ועמותות וכן החזרי מס לשכירים עם מוניטין מפואר וניסיון של למעלה מ-14 שנים בענף החשבונאות והמיסוי. תוכלו ליהנות משירות מקצועי ואמין וכן מליווי צמוד, ניהול שוטף ומענה מהיר - לכל בעיה.
רו"ח מינס ארז הינו בוגר הפקולטה לכלכלה וחשבונאות באוניברסיטת ת"א. עבד כ-10 שנים במס הכנסה כמפקח בכיר והינו בעל לימודי תואר שני באוניברסיטת ת"א (התמחות במימון חשבונאות).

ייחודו של משרד רואה חשבון מינס ארז בא לידי ביטוי ביכולת שלו לספק פתרונות מקצועיים, יצירתיים ומהירים. המשרד מחובר און ליין למשרדי מס הכנסה, מע"מ, וביטוח לאומי, עובדה שמביאה לקיצור זמן ההמתנה באופן משמעותי וחוסכת את הצורך להתמודד עם פרוצדורות בירוקרטיות וסחבת.

המוטו שלנו: לעזור לעסקים קטנים כגדולים, לאנשי עסקים ופרטיים בניהול העסקי ובהתנהלות התקינה מול רשויות המס תוך ניצול מקסימאלי של חוקי המס לטובת הלקוח. לקוחות המשרד נהנים מיחס חם, מסור וקשוב וסמוכים ובטוחים כי טובתם מעל לכול !

מבחינתנו רואה חשבון טוב הוא לא טכנוקרט כי אם אומן המהלכים שיוצרים ביחד הרמוניה עסקית להשגת היעדים: לכל עסק שפה משלו, לכל עסק מנהל משלו, לכל עסק שאיפות משלו, כל עסק זה עולם ומלואו.

אנו מבטיחים גישה ייחודית וחשיבה יצירתית לכל לקוח ולקוח ותפירת ניהול חשבונאי ומיסויי לפי מידותיו המדויקות של העסק. שירותי המשרד ניתנים תוך שיתוף פעולה הדוק עם הלקוח, דאגה תמידית לאינטרסים שלו ומתן יחס אישי ואדיב.

 
 

להצליח בעסקים ולחסוך במיסים!